Вінниця проводить в останню путь двох багатодітних батьків, які загинули на війні

12
Вінниця проводить в останню путь двох багатодітних батьків, які загинули на війні

Вінниця проводить в останню путь двох багатодітних батьків, які загинули на війні

Автор:

Марія ЛЄХОВА

  • У неділю, 11 серпня, Вінниця проводжає останньою земною дорогою полеглих воїнів Михайла Щетиніна та Павла Карапуза.
  • На Михайла вдома чекало троє маленьких діток, а на Павла — четверо.
  • Місцем вічного пристанища для обох стане Алея Слави Сабарівського кладовища.

Михайло Щетинін

Народився Михайло Щетинін 4 квітня 1989 року у Вінниці. Навчався у 7-й загальноосвітній школі, а потому закінчив Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж. У мирному житті працював приватним підприємцем.

«Михайло був дуже креативним, робив усе з головою. Ніколи не сидів без діла. Завжди щось майстрував чи ремонтував, — розповідає брат полеглого Героя Артем. — А весь свій вільний час присвячував сім’ї, діткам, яких надзвичайно любив. Був дуже добрим, турботливим та люблячим батьком…»

Михайло Щетинін добровольцем став у лави Збройних Сил України у перші дні повномасштабного російського вторгнення. У званні сержанта боронив Батьківщину у складі 120-ї окремої бригади територіальної оборони. На своєму рахунку мав чимало виконаних військових завдань.

«Коли розпочалась велика війна, всі чоловіки нашої родини — батько, я та мій молодший брат Михайло — відразу пішли захищати Україну від російських окупантів, — продовжує Артем. — У бригаді Михайла знали як надзвичайно організованого та відповідального воїна. Від нього ніколи не чули чогось на кшталт «я втомився» чи «я не можу». Він завжди діяв як справжній чоловік та патріот своєї країни…»

На жаль, бій 1 серпня в районі села Водяне Волноваського району Донецької області став для оборонця останнім. Життя Михайла обірвалося у 35 років.

  • «Привіз з фронту пагінець жолудя»: Михайло Щетинін мріяв збудувати дім і посадити дуб

Вдома на нього чекали дружина та троє маленьких дітей, з яких найстарша донька цьогоріч лишень йде до першого класу.

Прощання

Церемонія прощання із Михайлом Щетиніним розпочнеться сьогодні о 10.50 за адресою: вулиця С. Бандери, 13.

Схилити голови в його пам’ять вінничани зможуть також на вул. Хмельницького шосе, 7 (площа поблизу обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича). Початок об 11.30.

Поховають воїна о 13.30 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Павло Карапуз

Павло Карапуз народився 25 вересня 1979 року. Після закінчення 26-ї загальноосвітньої школи здобув робітничу спеціальність у професійно-технічному училищі №5 (тепер Вище художнє професійно-технічне училище №5). Усе своє життя займався улюбленою справою — ремонтував оселі вінничан, робив їхнє життя комфортним та затишним.

Вінничанин Павло Карапуз мобілізувався до війська навесні цього року. Відстоював незалежність та територіальну цілісність України на Харківщині. Був стрільцем 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Загинув 29 липня при виконанні бойового завдання поблизу міста Вовчанськ Чугуївського району. Йому було лише 44 роки… Дружина залишилась без чоловіка, четверо дітей — без батька…

«Найбільшою радістю для Павла, коли закінчував чергове замовлення, було бачити, як світяться вдячністю очі господарів оселі. Адже у свою роботу він вкладав усе своє вміння та серце, — розповідає дружина полеглого воїна Ірина Леонідівна. — А його душа завжди належала дітям. Заради них чоловік був готовий гори звернути, витерпіти будь-які випробування… З втратою найріднішого у нашому житті вже ніколи не буде так, як раніше, але незмінною залишиться пам’ять…».

Прощання

Церемонія прощання із Павлом Карапузом розпочнеться об 11.00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Чин поховання воїна відбудеться о 12.00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

Читайте також:

Вінницький патрульний Сергій Кіфа отримав високу нагороду «Золотий Хрест»

Хірурги «Пироговки» успішно провели надскладну операцію по реконструкції очниці пaцієнтa

© 2024 20minut.ua

Предыдущая статьяШукають 13-річного Максима Ковальчука. Допоможіть знайти хлопця
Следующая статьяНа Вінниччині цієї ночі ППО знищила сім «шахедів»