Вінниця прощається з полеглими військовими Сергієм Бешкарьовим та Анатолієм Музичком

3
Вінниця прощається з полеглими військовими Сергієм Бешкарьовим та Анатолієм Музичком

Вінниця прощається з полеглими військовими Сергієм Бешкарьовим та Анатолієм Музичком

Автор:

Альона ЧЕРНІЮК

  • Вінниччину сколихнула сумна звістка — 16 грудня загинули два захисники України: Сергій Бешкарьов, старший сержант Могилів-Подільського прикордонного загону, та Анатолій Музичко, молодший сержант 82-ї десантно-штурмової бригади.
  • Церемонія прощання з Сергієм відбудеться у Вінниці, а поховання на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Анатолія проведуть в останню путь у селі Переорки Вінницького району.

Сергій Бешкарьов боронив Батьківщину у складі 8-го полку спецпризначення в зоні Антитерористичної операції у 2015-2016 роках Узяв до рук зброю і з початком великої війни. У звані старшого сержанта захищав Україну у лавах Могилів-Подільського прикордонного загону. Зокрема, брав участь у зіткненнях з ворогом на краматорському, покровському та харківському напрямках. Свій останній бій оборонець прийняв 16 грудня. Йому було 48 років.

Народився Сергій Бешкарьов 10 вересня 1976 року у Вінниці. Після навчання у 4-й загальноосвітній середній школі здобув освіту у Вінницькому технічному фаховому коледжі, а згодом закінчив Вінницьку філію Європейського університету за спеціальністю «Менеджер-економіст». У мирний час працював на одному з приватних підприємств.

«Сергій був надзвичайною людиною, відповідальним та чуйним. Єдиною розрадою для батьків і добрим янголом для усієї нашої родини, — розповідає двоюрідна сестра полеглого воїна Тетяна. — Він навчав, підтримував та оберігав кожного з нас. А коли був на війні, намагався розрадити та підбадьорити. Казав, що все обов’язково буде добре та завершиться нашою Перемогою».

Церемонія прощання з Сергієм Бешкарьовим відбудеться сьогодні у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору — об 11.00 та за адресою: вулиця Пирогова, 119 — о 12.00. Вінничан просять долучитися до живого коридору. Поховають воїна о 13.00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Десантник Анатолій Музичко

Анатолій Музичко добровольцем захищав Україну в АТО/ООС у 2019-2020 роках Із перших днів став до лав Збройних Сил України і на початку повномасштабного російського вторгнення. Був молодшим сержантом. Виконував військові завдання у складі 456-ї бригади транспортної авіації імені Дмитра Майбороди, а згодом – 82-ї окремої десантно-штурмової бригади. В один із таких боїв поблизу міста Вовчанськ Чугуєвського району Харківської області Анатолій отримав осколкове поранення, яке призвело до смерті. Серце воїна зупинилося 16 грудня. Йому було 54 роки.

Народився Анатолій Музичко 1 червня 1970 року у селі Брицьке Липовецького району. Після закінчення Вахнівської середньої школи призвався на військову службу, по проходженні якої створив сім’ю та переїхав до Вінниці. Для себе обрав одну з найбільш мирних професій — будівельника-муляра. Був майстром на всі руки. Разом із дружиною виростив двійко дітей, мав також двійко онучок.

«На війні батьку дали позивний "Дєд", тому що був найстаршим із побратимів, а ще дуже любив своїх онучок Каріну та Соломію. Рахував дні до зустрічі з ними, — розповідає донька Небесного Воїна Катерина. — Щоб їх побачити, він зранений кілька днів йшов до наших позицій. Далі була довга боротьба за життя, але, на жаль, смерть виявилася сильнішою».

Церемонія прощання з Анатолієм Музичком розпочнеться сьогодні о 10.00 у за адресою: вулиця Батозька, 12 (колонна зала №2). Провести воїна в останню путь вінничани також зможуть, долучившись до живого коридору за маршрутом Залізничний вокзал — площа Перемоги — вулиця Київська — Водоканал. Чин поховання Захисника відбудеться о 13.00 у селі Переорки Вінницького району.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Героям!

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

Читайте також:

На Вінниччині створюють мапу ветеранського бізнесу

В Барі водій Volkswagen наїхав на жінку, яка йшла по тротуару

Чоловік, який вдарив вчителя у вінницькому ліцеї — військовий. Йому повідомили про підозру

© 2024 20minut.ua

Предыдущая статьяМинобороны раскрыло судьбу долгожданного законопроекта о демобилизации
Следующая статьяНа Вінниччині створюють мапу ветеранського бізнесу