Вінничанин Сергій Юденко, фахівець із фізичної реабілітації центру «Гармонія» імені Раїси Панасюк, здобув перемогу на чемпіонаті України з більярду серед людей на кріслах колісних. Це вже четвертий його титул на таких змаганнях.
Більярдом Сергій професійно займається понад шість років, хоча цією грою зацікавився ще в дитинстві. Грати він навчився самотужки – через практику, відеоуроки та рекомендації досвідченіших гравців.
Сергій популяризує гру у більярд як різновид реабілітації та допомагає покращити фізичний стан клієнтів центру «Гармонія». Він організовує тренування з більярду для людей з інвалідністю, серед яких поранені військові.
Подати заявку на тренування та отримати консультацію можна у центрі реабілітації «Гармонія» (вул. Винниченка, 5) або за тел.: (0432) 507-504.
Запис Вінничанин став чотириразовим чемпіоном України з більярду серед людей на кріслах колісних спершу з'явиться на Вінниця Преспоінт.