В храмі «Гостевії» відбулась святкова Літургія, яку очолив митрополит Симеон

34
В храмі «Гостевії» відбулась святкова Літургія, яку очолив митрополит Симеон

В храмі «Гостевії» відбулась святкова Літургія, яку очолив митрополит Симеон

Автор:

Альона ЧЕРНІЮК

  • У храмі Святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії біля Вінниці відбулася святкова Літургія, яку очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Під час богослужіння молилися за Україну, її захисників та мир.
  • Після Літургії митрополит звернувся до фундаторів храму та присутніх з привітаннями, а захід завершився виконанням колядок.

Сьогодні, 4 січня, відбулася святкова Літургія у храмі Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, що знаходиться на території готельного комплексу «Гостевія» неподалік від Вінниці. Про це інформує пресслужба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Голоскевич та духовенство Спасо-Преображенського кафедрального собору Вінниці. Під час Літургії були піднесені молитви за Україну та захисників Батьківщини.

Після закінчення служби митрополит Симеон звернувся до фундаторів храму Олега та Надії Гладько та усіх присутніх з проповіддю та святковими привітаннями. На завершення у виконанні хору та духовенства прозвучали колядки.

Нагадаємо, сьогодні в церковному календарі відзначають собор святих 70 апостолів. 70 апостолів, також відомі як учні, були обрані Христом після вибору 12 апостолів. Вони були послані парами для проповідування та дивовижних зцілень. У Новому Завіті ці апостоли згадуються як ті, хто активно сприяв поширенню християнської віри.

Серед цих апостолів були такі відомі імена, як Лазар Чотиридневний, Лука євангеліст, Варнава апостол, Тит і багато інших. Вони мали значний вплив на поширення християнства та зміцнення віри серед перших християнських спільнот. Святкування дня Собору Святих 70 апостолів має велике духовне значення. Віряни згадують їхні подвиги та мученицьку смерть заради Христа, вшановують їхні молитви та підтримку в нелегкі часи. Це також нагадування про важливість проповідування Євангелія та духовного служіння.

Читайте також:

За електроенергію в бюджет Погребищенської громади повернули понад пів мільйона гривень

В Ямпільській громаді молодий чоловік спалив дві хати та сінник

ДТП на Вінниччині: на Пирогова мотоцикліст збив 13-річного хлопчика, а біля Могилів-Подільського Lexus влетів у дерево

© 2025 20minut.ua

Предыдущая статьяУкраинцы рекордно увеличили инвестиции в ОВГЗ за год – до 640 млрд грн
Следующая статьяХмільничанин Сергій Мельник може зайняти посаду генерального прокурора України