У Вінниці варять тринадцять видів крафтового пива. Де його можна купити за найкращою ціною? (Новини компаній)

27
У Вінниці варять тринадцять видів крафтового пива. Де його можна купити за найкращою ціною? (Новини компаній)

У Вінниці варять тринадцять видів крафтового пива. Де його можна купити за найкращою ціною? (Новини компаній)

Автор:

20 хвилин (Вінниця)

У нашому місті відродили пивоваріння. Сьогодні мова йде про тринадцять видів крафтового пива. Що це за пиво? Як його варять? На якому обладнанні? Де можна придбати вже зараз?

Наприкінці позаминулого століття чеський підприємець Фердинанд Фучек заснував у нашому місті завод з виробництва пива. Найбільшим попитом продукція підприємства користувалася за радянської доби, однак після розпаду СРСР завод поступово скорочував потужності, та всередині нульових повністю закрився. Відтоді у місті не було жодного пивного виробництва, яке б працювало у промислових масштабах.

Ситуація почала змінюватися у 2020-му році, коли вінницьке підприємство ПрАТ "Вінницька харчосмакова фабрика" вирішило відродити пивоваріння у нашому місті. Впродовж року вивчали ринок, відвідували інші виробництва, консультувалися з досвідченими пивоварами. Влітку 2021 року підприємці провели перше тестове варіння пива.

— Ми не перший рік виготовляємо квас, мохіто та лимонад у промислових масштабах. Але впродовж багатьох років нашою мрією було відродити пивоваріння у рідній Вінниці, — розповідає комерційний директор та співвласник вінницької харчосмакової фабрики Сергій Семенюк.

Для цього вінничани з нуля побудували цех, закупили обладнання угорської компанії ZIP Technologies, запросили іноземних фахівців складати виробничі лінії та запускати процес пивоваріння. Підприємці розповідають, що починали з чотирьох видів пива, але наразі їх вже більше.

— Усе наше пиво зроблене у різних смакових сегментах: хтось любить з кислинкою, хтось з гіркою ноткою, третім смакує темне. Ми врахували побажання всіх, тому від самого початку наше пиво має попит, — продовжує Сергій Семенюк. — Ми взяли ТОПи продажів пива у різних регіонах і почали варити своє у тому самому сегменті, за аналогічною ціною, але кращої якості.

Сьогодні у Вінниці варять тринадцять видів пива:

Пиво темне "Шоколадний молочний стаут" живе нефільтроване непастеризоване: Темний, густий та насичений за смаком десертний стаут з яскраво вираженим молочно-карамельним ароматом та м'яким смаком молочного шоколаду.

Густина початкова: 16,5
Густина кінцева: 4,8
Вміст алкоголю, %: 6,5
Колір (EBC): 63
Гіркота (IBU): 23

Пиво світле "Блонд Ель" живе фільтроване непастеризоване: Легке світле фільтроване пиво верхового бродіння золотистого кольору з квітковим ароматом та помірною гірчинкою. Питке пиво з солодким солодовим присмаком.

Густина початкова: 11,0
Густина кінцева: 3,3
Вміст алкоголю, %: 4,5
Колір (EBC): 7
Гіркота (IBU): 20

Пиво світле "Голден Ель" живе нефільтроване непастеризоване: Легке світле нефільтроване пиво верхового бродіння золотистого кольору з квітковим ароматом, помірною гірчинкою та насиченим солодовим смаком.

Густина початкова: 11,0
Густина кінцева: 3,3
Вміст алкоголю, %: 4,5
Колір (EBC): 7
Гіркота (IBU): 20

Пиво світле "Вінницький лагер" живе фільтроване непастеризоване: Прозоре, золотисте за кольором та добре освіжаюче пиво. Має характерний пивний аромат без вираженої солодкавості або гіркуватості з добре відчутними хмелевими нотами.

Густина початкова: 12,0
Густина кінцева: 3,0
Вміст алкоголю, %: 5,0
Колір (EBC): 6
Гіркота (IBU): 18

Пиво напівтемне "Віденське" живе фільтроване непастеризоване: Класичний бурштиновий лагер, в основі якого лежить Віденський солод. Має яскраво виражений хлібно-солодовий, м’який присмак, стійку піну та легку приємну гірчинку.

Густина початкова: 12,0
Густина кінцева: 3,5
Вміст алкоголю, %: 4,5
Колір (EBC): 16
Гіркота (IBU): 18

Пиво світле фірмове "Американський Пейл Ель" з хроном живе фільтроване непастеризоване: Фірмове фільтроване пиво з яскравим ароматом та відчутною цитрусовою гіркотою і довгограючим післясмаком, з легкими трав'яними нотками та ароматом хрону.

Густина початкова: 13,5
Густина кінцева: 3,3
Вміст алкоголю, %: 5,5
Колір (EBC): 12
Гіркота (IBU): 38

Пиво світле "Мексиканський лагер" живе фільтроване непастеризоване: Прозоре пиво світлого кольору з вираженим солодовим смаком та насиченим солодово-хмелевим ароматом. М'яке та питке пиво, зварене на основі ячмінного солоду та рису.

Густина початкова: 10,5
Густина кінцева: 2,5
Вміст алкоголю, %: 4,5
Колір (EBC): 3
Гіркота (IBU): 8

Пиво світле "Мюнхенський медовий хелес" живе фільтроване непастеризоване: Чистий, солодовий німецький лагер золотого кольору з зерново-солодким солодовим смаком, ароматом і м’яким сухим післясмаком, зі смаком та ароматом меду.

Густина початкова: 13,5
Густина кінцева: 3,6
Вміст алкоголю, %: 5,0
Колір (EBC): 9
Гіркота (IBU): 18

Пиво світле "Вайсбір" пшеничне живе нефільтроване непастеризоване: Світле нефільтроване пшеничне пиво зі збалансованою солододкістю та гіркотою, відчуваються ноти банана, цитрусових та спецій. Пиво має розкішну смако-ароматику з відтінками цитрусів, пшениці та прянощів. Воно також має вершкову текстуру і тривалий післясмак.

Густина початкова: 12,5
Густина кінцева: 3,5
Вміст алкоголю, %: 5,5
Колір (EBC): 6
Гіркота (IBU): 10

Пиво темне фірмове "Гіпаніс" живе фільтроване непастеризоване: Фірмове пиво темно-рубінового кольору, наділене особливим, виразним карамельним смаком з помірною хмелевою гіркотою та ароматом житнього хлібу.

Густина початкова: 12,0
Густина кінцева: 3,8
Вміст алкоголю, %: 4,5
Колір (EBC): 26
Гіркота (IBU): 14

Пиво напівтемне "Ірландський червоний ель" живе фільтроване непастеризоване: Фірмове пиво бурштинового кольору з червоним відтінком, зварене за ірландськими традиціями пивоваріння, наділене особливим, виразним карамельним смаком з легкою смаженою сухістю та з помірною хмелевою гіркотою і ароматом житнього хлібу.

Густина початкова: 13,5
Густина кінцева: 3,6
Вміст алкоголю, %: 5,5
Колір (EBC): 18
Гіркота (IBU): 38

Пиво світле "Індійський пейл ель" з імбиром живе нефільтроване непастеризоване: Сильно охмелений різновид пейл-елю. Хміль надає пиву багатий аромат і приємну гіркоту, що відчувається у післясмаку, з ароматом грейпфруту.

Густина початкова: 15,0
Густина кінцева: 3,4
Вміст алкоголю, %: 6,5
Колір (EBC): 12
Гіркота (IBU): 45

Пиво світле "Вінницьке Лайт" живе фільтроване непастеризоване: Світлий лагер, що має світло-солом’яний колір, солодово-зерновий смак та легко виражену хмелеву гірчинку, з солодкуватим присмаком кукурудзи.

Густина початкова: 11,0
Густина кінцева: 2,9
Вміст алкоголю, %: 4,0
Колір (EBC): 6
Гіркота (IBU): 18

Придбати щойно зварене вінницьке пиво можна у наших магазинах:

  • м. Вінниця, вул. Родіона скалецького, 15
  • м. Вінниця, вул. Шевченка 5а
  • м. Вінниця, вул. Київська, 51/18
  • м. Вінниця, вул. Київська, 62
  • м. Вінниця, вул. 600-річчя, 40
  • м. Вінниця, вул. Келецька, 57
  • м. Вінниця, Келецька, 84
  • м. Вінниця, вул. Бучми, 131
  • м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 94-є
  • м. Вінниця, вул. Максима Шимка, 7а
  • м. Вінниця, вул. Левка Лукяненка, 34
  • м. Вінниця, вул. Замостяньська, 5
  • м. Вінниця, вул. Сагайдачного, 89
  • м. Вінниця, вул. Привокзальна, буд 1
  • м. Вінниця, вул. Гетьмана Мазепи, 7
  • Лука-Мелешківська, вул. Тиврівське шосе, 55
  • м. Гнівань, вул. Соборна, 51
  • с. Літин, вул. Богдана Хмельцького, 7
  • м. Немирів, вул. Горького, 109
  • м. Тульчин, вул. Шевченка, 16А

Інстаграм: barley.hops_vin

— Найбільше любителів нашого пива приходить по нього саме до магазину при заводі. Нам дуже приємно, що нерідко за напоями вишукуються довгі черги, — говорить Сергій Семенюк. — Люди знають, що при заводі воно коштує трішки дешевше, ніж в інших місцях, при цьому пиво щойно зварене, найсвіжіше. Наше пиво зараз хочуть возити у різні регіони, але багато кому ми відмовляємо в цьому. Нашим приоритетним завданням є насичення якісним продуктом Вінниці та Вінницької області.

© 2024 20minut.ua

Предыдущая статьяПлохая новость: Боррель прокомментировал вероятное сокращение помощи Украине от Германии
Следующая статьяЯк вінничани відзначають День прапора. Народний фоторепортаж з соцмереж