
У Тростянці власник магазину побив і примотав 22-річного експедитора до стовпа
Автор:
Альона ЧЕРНІЮК
- На Вінниччині під час доставки товару побили та зв'язали скотчем 22-річного експедитора.
- За словами очевидців, нападником був власник магазину разом із сином.
- Поліція відкрила кримінальне провадження і встановлює обставини інциденту.
У Тростянці Вінницької області 22-річного експедитора побили та зв'язали скотчем. Про це повідомляють у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області.
За словами підприємця з Турбова, водій виконував доставку товару, причому в накладній була вказівка про обов'язковий розрахунок на місці. Однак власник магазину відмовився оплачувати товар і, за словами потерпілого, нецензурно висловився. Експедитор відмовився передавати вантаж без оплати і спробував залишити місце події, але його вдарили ззаду.
Як стверджують свідки, власник магазину разом із сином обмотав хлопця плівкою до стовпа і продовжив завдавати йому ударів. За непідтвердженою інформацією, власником торговельної точки є колишній працівник поліції Олександр Комар.


У постраждалого численні забої. Наразі поліція проводить перевірку та встановлює всі обставини інциденту. Розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Читайте також:
Малюки бурої ведмедиці з Подільського зоопарку вийшли на першу прогулянку
У селі Джурин 36-річний чоловік зрізав 180 метрів кабелю з електроопор
У Стрижавській і Дашівській громадах відновлюють стан дорожнього покриття
© 2025 20minut.ua