Ноутбуки для програмування: у чому особливості та як обрати? (Новини компаній)

18
Ноутбуки для програмування: у чому особливості та як обрати? (Новини компаній)

Ноутбуки для програмування: у чому особливості та як обрати? (Новини компаній)

Автор:

Реклама

Ноутбуки відрізняються не лише своїм дизайном чи деякими технічними характеристиками. Деякі з моделей настільки особливі, що використовуються здебільшого у певній сфері.

Виділяється серед таких ноутбук для програмування.

Цей пристрій особливий, адже з його допомогою можна легко розробити програмне забезпечення, програмувати різноманітні сайти, відеоігри або ж мобільні додатки. Такі лептопи також доволі легкі та мобільні, їх зручно переносити в будь-яке місце.

Серед виробників є найнадійніші, яким люди вже давно довіряють:

  • Asus (лінійки Zenbook, Vivobook, ROG);
  • HP (лінійки EliteBook, Omen, Zbook);
  • Acer (лінійки Aspire, Nitro, Predator);
  • Lenovo (лінійки ThinkPad, Yoga, IdeaPad);
  • Apple (лінійки MacBook Pro M3, MacBook Air M2);

В чому особливості ноутбука для програмістів? Перш за все, екран має діагональ екрана від 13 до 18 дюймів. Для роботи найбільш комфортним буде модель з розміром 14-15,6 дюймів. Картинка буде дуже добре якісною і з широкими кутами огляду. Мінімальна роздільна здатність дисплея – Full HD та вище.

Спеціалісти сфери IT використовують мінімум 4-ядерні девайси. Саме це дозволяє лептопам справлятися з будь-якими важкими програмами та бути мультизадачними.

Мінімільним обсягом оперативної пам’яті є 16 ГБ. Щоб розробляти ігри, потрібно обирати пристрої з об’ємом оперативної пам’яті на 32 і 64 ГБ.

Найчастіше ноутбуки для програмування мають акумулятори з 2-8 відділеннями. Це дозволяє працювати ґаджетам мінімум 4-5 годин без додаткової підзарядки. Функція швидкої зарядки дозволяє відновити енергію буквально за 30-40 хвилин. Роз’єми – це теж важливо для того, щоб мати змогу під’єднати додаткові пристрої та легко перекинути усі файли. Серед таких роз’ємів найчастіше:

  • HDMI;
  • Thunderbolt;
  • DisplayPort;
  • Комбінований аудіороз’єм;

Зазвичай програмісти носять ноутбуки з собою, адже ніколи не знаєш, коли і яку роботу доведеться виконувати, саме тому девайс має бути надзвичайно потужним і водночас дуже-дуже легким, тому що мобільність – надзвичайно важлива ознака цих ґаджетів. Окрім цього, вони мають бути дуже лекуими та ергономічними.

Саме тому, програмісти звертають увагу не так на дизайн, як на вагу та функціонал. А ще приємніше, коли вдається знайти ідеальну модель за дуже вигідною ціною. Тому переходьте за посиланням і спробуйте знайти той ноутбук для програмування, який підійде ідеально саме вам.

© 2024 20minut.ua

Предыдущая статьяДе у Вінниці планово відключили світло та воду: перелік адрес
Следующая статьяІрина Борзова про шлях до миру (Пресслужба «Слуга народу»)