![](https://vn.20minut.ua/img/cache/news_m/news/0035/14/3413098-na-vinnichchini-veterani-viyni-ta-yih-rodini-vidvidali-ryad-kulturno-rozvazhalnih-zahodiv.jpeg?hash=2024-06-11-12-13-44)
На Вінниччині ветерани війни та їх родини відвідали ряд культурно-розважальних заходів
Автор:
Марія ЛЄХОВА
- Для ветеранів війни та їх родин організували цікаве дозвілля. Впродовж минулого тижня вони мали можливість відвідати низку цікавих заходів.
Всі заходи пройшли в теплій та дружній атмосфері, подарувавши ветеранам та їхнім родинам позитивні емоції та незабутні враження.
![Новини Вінниці - фото з На Вінниччині ветерани війни та їх родини відвідали ряд культурно-розважальних заходів](https://img.20minut.ua/uploads/ckeditor/0035/14/9aa377a7f38291c29ea0e60b61c66e36b3012ce3.jpeg?hash=2024-06-11-12-13-41)
Програма дозвілля включала відвідування Центру соціальної допомоги та реабілітації дітей "Шанс", прогулянки верхи та знайомство з іпотерапією на кінній стайні в Яришівці.
![Новини Вінниці - фото з На Вінниччині ветерани війни та їх родини відвідали ряд культурно-розважальних заходів](https://img.20minut.ua/uploads/ckeditor/0035/14/5b45cce0b10a047cfda77ca1b2094acee3535530.jpeg?hash=2024-06-11-12-13-42)
А також перегляд вистави "Клуб самотніх сердець" в театрі ім. М.К. Садовського, концерт ансамблю солістів "Експромт" з запальною програмою рок-н-рольних хітів в Обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича та відвідування реабілітаційного притулку для тварин "Світ джунглів", де ветерани спілкувалися з тваринами, врятованими від війни.
![Новини Вінниці - фото з На Вінниччині ветерани війни та їх родини відвідали ряд культурно-розважальних заходів](https://img.20minut.ua/uploads/ckeditor/0035/14/85bfe51ee5beb737ae3bdc35b93255d1b0ec9358.jpeg?hash=2024-06-11-12-13-43)
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?
«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею
© 2024 20minut.ua