Ділянку лісу у Барській громаді через суд передали «Віноблагролісу»

4
Ділянку лісу у Барській громаді через суд передали «Віноблагролісу»

Ділянку лісу у Барській громаді через суд передали «Віноблагролісу»

Автор:

Альона ЧЕРНІЮК

  • Господарський суд Вінницької області задовольнив позов прокуратури і п'ять гектарів лісу Барської громади повернули у користування «Віноблагролісу».

Жмеринська окружна прокуратура через суд повернула у користування обласного підприємства «Віноблагроліс» п'ять гектарів лісу на території Барської громади. Рішення ухвалив Господарський суд Вінницької області.

Як повідомляють у прокуратурі, спірна ділянка незаконно вибула з власності обласної ради ще у 2020 році.

«Її протиправно перевели на сільськогосподарське призначення, після чого Барська міська рада зареєструвала право комунальної власності на ділянку», — розповідають у відомстві.

Прокурори довели, що такий процес порушував вимоги земельного і лісового законодавства, адже лісова ділянка мала залишатися у спільній власності територіальних громад Вінницької області. Суд скасував державну реєстрацію права власності Барської міської ради та усунув перешкоди у користуванні ділянкою законним власником.

«Ми контролюватимемо реальне виконання рішення, — наголосили у прокуратурі. — Ділянка буде передана у користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», щоб вона слугувала своїй прямій меті — лісовому фонду регіону».

До слова, понад 1,3 мільйона гривень — стільки «Вінницязеленбуд» витратить на старт нового проєкту. Йдеться про розроблення проектно-кошторисної документації для комплексу будівель на вулиці Сергія Зулінського. Хоча формально це лише проєктування, однак деталі закупівлі натякають на підготовку до масштабніших змін.

Читайте також:

Зайшов у кафе з «гранатою»: у Вінниці поліція затримала нетверезого чоловіка

Морози не відступають: якою буде погода на Вінниччині цього робочого тижня

Гроші за генератори. Запустили нову програму підтримки бізнесу

© 2026 20minut.ua

Предыдущая статьяУ Вінниці загорівся дах житлового будинку
Следующая статья«Шлем памяти» Гераскевича соответствует требованиям безопасности и правилам – НОК