Оркестр, майстеркласи та дегустації: вінничан кличуть на «Пироговський пікнік»

3
Оркестр, майстеркласи та дегустації: вінничан кличуть на «Пироговський пікнік»

Оркестр, майстеркласи та дегустації: вінничан кличуть на «Пироговський пікнік»

Автор:

Альона ЧЕРНІЮК

  • У неділю, 10 травня, територія музею-садиби перетвориться на великий простір для відпочинку з виставами, книжковими клубами та дегустацією фірмових пирогів.
  • Вхід на захід та участь у всіх активностях традиційно відбуватиметься за вільний донат, який цього разу спрямують на допомогу екіпажу авіаційного підрозділу.

У Вінниці готуються до проведення «Пироговського пікніка», який цього року відбудеться навесні. Захід запланований на 10 травня на території Національного музею-садиби Миколи Пирогова.

На відвідувачів чекає насичена програма, що триватиме з 11.00 до 18.00 та об’єднає розважальні, пізнавальні й творчі активності.

На відвідувачів чекають театральні вистави, презентація книги і книжковий клуб від книгарні «Герої», живий виступ оркестру «ВінБенд», виставка-продаж подарунків byVi, кулінарні та творчі майстеркласи, майстерклас із віртуального керування дронами, тренінг з домедичної допомоги, яскраві Insta-зони та багато іншого.

Програма заходів:

  • 11.00-11.15 – Урочисте відкриття.
  • 11.15-11.45 – Презентація і дегустація пирога з вишнею (Вінницький професійний коледж сфери послуг).
  • 11.45-12.00 – Мікролекція від Національного музею-садиби М.Пирогова «Пирогов у міжнародному просторі».
  • 12.00-15.00 – Вистава «Котик та Півник», майстерклас «Як оживають ляльки» та інтерактивна вистава «Святковий бал у Попелюшки» (Вінницький академічний обласний театр ляльок).
  • 12.00-14.00 – Майстерклас Дар’ї Паламарчук із написання натюрморту акрилом з натури (для учасників віком від 7 років).

Реєстрація ТУТ.

  • 12.00-13.00 – Майстерклас «Бельгійські та цукрові вафлі з фруктами та оздобленням» (Вінницький професійний коледж сфери послуг).

Реєстрація ТУТ.

  • 13.00-14.00 – Майстерклас «Карамелізовані яблука в лаваші» (Вінницький професійний коледж сфери послуг).

Реєстрація ТУТ.

  • 13.00-14.00 – Авторська презентація нової книги Катерини Сапожнікової «Шепіт жовтої маріонетки». Модеруватиме подію амбасадорка книгарні-меморіалу «Герої» Ірина Бузенко.
  • 14.00-15.00 – Майстерклас «Млинці шоколадні з вишнею і макові млинці з сиром і родзинками» (Вінницький професійний коледж сфери послуг).

Реєстрація ТУТ.

  • 14.00-15.00 — Читацький клуб за книгою Віри Курико «Летиція Курʼята та всі її вигадані коханці, яким вона збрехала про свого батька». Модераторка – букблогерка і журналістка Наталія Корпан (Книгарня «Герої»).
  • 16.30-17.30 —– Виступ міського естрадно-духового оркестру «ВінБенд» з програмою «Європейська і українська класика». Художній керівник Валерій Новосад, диригент Володимир Глухов.

Протягом дня на території музею-садиби триватиме ще виставка-продаж від платформи подарунків byVi, діятиме фудкорт, Insta-зони, творчі майстеркласи (з плетіння косичок, виготовлення ангелів з фетру, архітектурної композиції «Моя рідна Вінниця»), майстерклас з віртуального керування дронами і ренінг від Товариства Червоного Хреста України з надання домедичної допомоги.

Раніше ми розповідали, що на відвідувачів чекають театральні вистави, книжковий клуб і живий виступ оркестру «ВінБенд». Також працюватиме виставка-продаж подарунків, кулінарні й творчі майстер-класи, аквагрим та спеціальні фотозони.

Окрему увагу приділять сучасним навичкам: учасники зможуть спробувати керування дронами у віртуальному форматі та пройти тренінг з домедичної допомоги.

  • театральні вистави,
  • книжковий клуб,
  • живий виступ оркестру «ВінБенд»,
  • виставка-продаж подарунків byVi,
  • кулінарні та творчі майстер-класи,
  • майстер-клас із віртуального керування дронами,
  • тренінг з домедичної допомоги,
  • аквагрим,
  • яскраві Insta-зони та багато іншого.

— Тематика — «міський пікнік». Тож приходьте за атмосферою, новими враженнями і гарним настроєм! Вхід на подію та участь у майстеркласах — вільний донат для екіпажу авіаційного підрозділу, — кажуть організатори.

Читайте також:

Пів мільйона збитків на ремонті доріг: начальниця відділу Барської міськради опинилася на лаві підсудних

Після чотирьох років полону на Вінниччині зустріли воїна Руслана Басовського

Дорофєєва передала Instagram пілоту: бойовий льотчик з Вінниччини показав правду про війну в небі

© 2026 20minut.ua

Предыдущая статьяНа Вінниччині посилюється пожежна небезпека: мешканців закликають до обережності
Следующая статьяЭкспорт нефти РФ просел почти на 17% после ударов по портам, — Власюк