
Смертельна ДТП поблизу Літинських Хуторів: водій збив 63-річну жінку
Автор:
Марія ЛЄХОВА
- Водій автомобіля Hyundai збив пішохода, яка переходила дорогу в невстановленому місці. Жінка загинула на місці події.
Аварія сталась 19 серпня неподалік с. Літинські Хутори Вінницького району. Про це інформує поліція Вінницької області.
— За попередньою інформацією слідства, 63-річний водій автомобіля Hyundai рухаючись автодорогою М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине допустив наїзд на місцеву жительку, яка перетинала проїзну частину у невстановленому місці, — зазначають у повідомленні поліції. — Унаслідок ДТП 63-річна жінка отримала травми несумісні з життям та загинула на місці події.
У водія взяли кров на аналіз, щоб перевірити, чи він був тверезий за кермом. Машину забрали на штрафмайданчик. Його можуть посадити до в'язниці на вісім років за цю аварію.
У Вінниці, нагадаємо, налічується 17 ділянок, де найчастіше стаються аварії. ДТП у більшості випадків трапляються через квапливість, неуважність та ігнорування правил дорожнього руху. Експерт пояснив, що на це може впливати ряд факторів. Про це читайте у матеріалі з аналізом основних небезпечних ділянок:
- Чому тут трапляються ДТП? Розібрали з експертом перехрестя Вінниці з найбільшою кількістю аварій
Читайте також:
Під канабісом перевищив швидкість: патрульні зловили 21-річного водія
На Соборній збили жінку. Свідки кажуть, що вона переходила дорогу по «зебрі»
© 2024 20minut.ua






