Вінниця прощається з розвідником Олексієм Венславовським, який загинув у бою за Україну
Автор:
Марія ЛЄХОВА
- Олексій Венславовський став на Захист Батьківщини у 2023 році. Служив у розвідувальному взводі 21-ї окремої механізованої бригади, був молодшим сержантом.
- Загинув 9 травня при виконанні військового завдання неподалік міста Лиман Краматорського району Донецької області. Йому було лише 39 років…
Народився Олексій Венславовський 18 листопада 1984 року. Після закінчення дев'яти класів загальноосвітньої середньої школи №6 здобув спеціальність радіомонтера у Вінницькому професійно-технічному училищі №11. З юних літ працював за фахом у телекомунікаційній сфері. Виконував найнебезпечніші висотні роботи.
— Практично з 14-ти років брав активну участь у будівництві базових станцій мобільного зв‘язку провідних операторів. Частинка вміння і душі Олексія і зараз є в кожній розмові по мобільному телефону, — розповідає дружина полеглого воїна Ольга, разом із якою він викохав двійко донечок. — Так сталося, що з дитинства, наслідуючи своїх батьків, Олексій захопився альпінізмом. Цю любов до підкорення скель проніс через усе своє життя. Милувався краєвидами, що відкривалися із Карпатських та Кавказьких вершин. Казав, що саме в горах по-справжньому відпочиває його душа. Він завжди житиме у наших дітях, їм Олексій віддавав усього себе. Старшенька, зокрема, перейняла від татка любов до природи та читання, а молодшенька — не уявляє свого життя без спорту…
Прощання
- Попрощатися з Олексієм вінничани зможуть о 13.30 за адресою: вулиця Батозька, 12 (колонна зала №2).
- Поховають воїна о 15.00 на Алеї Слави.
Живий коридор
- Живий коридор після прощання в «Реквіємі», яке завершиться о 14.30 орієнтовно: Привокзальна, центральний міст, Соборна, Пирогова.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?
«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею
© 2024 20minut.ua