Незрячий співак із Маріуполя присвятив композицію жінкам із міста Марії

13
Незрячий співак із Маріуполя присвятив композицію жінкам із міста Марії

Незрячий співак із Маріуполя присвятив композицію жінкам із міста Марії

Автор:

Євгеній МИХАЙЛІВ

  • Колектив художньої самодіяльності вінницького підприємства незрячих завітав до табору відпочинку «Я-Маріуполь. Родина».
  • Як відомо, там оздоровлюються мами із дітьми, вимушені переселенці із окупованого міста.

Артисти підготували нестандартну концертну програму «Хай в мирному небі літають птахи». Вона була складена з урахуванням вікової категорії слухачів.

— У своїх виступах ми торкнулися теми війни. Але не так гостро, як на інших концертах. Тому переважно презентували пісні української сучасної естради, — розповіла художній керівник співочого гурту підприємства незрячих Наталя Слюсарчук.

Родзинкою програми був виступ незрячого переселенця із Маріуполя Богдана Коваля. Він презентував власні пісні. Серед них «Віра, надія, любов» і «Маріупольчанка», яку артист присвятив жінкам із міста Марії. Сподобався слухачам і вірш «Зоряне вінчання», який прочитала Наталя Філюк. А Олексій Скрипаченко запалив слухачів піснею «Дорога життя», де також йдеться про незламний Маріуполь.

Наприкінці концерту представники табору не лише подякували за виступ, але й самі проспівали музичну композицію «Родина, родина», яку у свій час виконував славетний Назарій Яремчук. Їм підспівувала вся глядацька аудиторія.

— Ми були раді «зігріти душі» і розвеселити вимушених переселенців із Маріуполя. Дуже їм співчуваємо. Адже багато-хто із цих людей залишився без власного житла. У то же час програму закінчили твердженням, що Маріуполь повернеться в Україну. І всі, хто бажає, знову поїде до рідного міста, — додала Наталя Слюсарчук.

Читайте також:

Із нагоди 90-річчя Українського товариства сліпих преміювали вінничан із порушеннями зору

На базі підприємства УТОС планують відновити навчання слабозорих вінничан

© 2024 20minut.ua

Предыдущая статьяПожежа вантажівки під Калинівкою: зайнявся причіп з пресованим картоном
Следующая статьяКешбек від держави: як українці можуть отримати 10% повернення за покупки