​У селі Лука Мелешківська словесна суперечка переросла у бійку

16

2 травня близько 18.50 години в селі Лука Мелешківська під час конфлікту між двома компаніями, які відпочивали у кафе, четверо його учасників отримали тілесні ушкодження та звернулись за медичною допомогою. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Повідомлення про подію надійшло на спецлінію поліції 102 від одного з потерпілих учасників конфлікту.

«На місці події поліцейські встановили, що між двома чоловіками, які відпочивали в колі своїх знайомих, виникла словесна суперечка, яка переросла у бійку. За поредньою інформацією слідства, один з учасників конфлікту, 43-річний місцевий житель, захищаючись, дістав револьвер «Флобер» та здійснив декілька пострілів угору і в бік свого кривдника, унаслідок чого останній отримав тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин живота. Двоє потерпілих доставлені до лікарні та після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовились. Ще двом учасникам бійки лікарями надано медичну допомогу на місці», — повідомляє начальника Відділу поліції № 3 Віталій Стахов.

Усі шестеро учасників конфлікту поліцією встановлені, освідувані та допитані.

Наразі в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України слідство з’ясовує обставини та причини правопорушення. Кваліфікація дій кожного з його учасників буде визначена в ході досудового розслідування.